Подати заявку

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Темп розвитку сучасного життя часто зіштовхує нас з різними юридичними питаннями, які вимагають кваліфікованого та оперативного вирішення. У цій ситуації важливо звернутися за допомогою до правників-професіоналів. Компанія «АЛЬФА» надає якісні юридичні послуги підприємствам Києва, а також фізичним особам.

Юридичні послуги (Київ) від компанії «АЛЬФА»

1. Корпоративні правовідносини:
4. Послуги адвоката.

Юридичні послуги для фізичних осіб

Захист прав і свобод громадян - один із основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми надаємо фізичним особам професійні юридичні послуги. Київ - місто з найбільшою чисельністю населення в Україні. Тут кожній людині може знадобитися правова допомога. Якщо ви не бажаєте витрачати час на вивчення норм законодавства, складання документів та комунікацію з державними органами, доручіть вирішення даних питань фахівцям.

Юристи компанії «АЛЬФА» здійснюють юридичні послуги в цивільному, адміністративному, сімейному, трудовому, житловому, спадковому і інших судових спорах. Наші фахівці надають допомогу в досудовому процесі, на всіх стадіях судових розглядів і на етапі виконавчого провадження.

Скориставшись послугами адвокатів компанії «Альфа», ви отримаєте детальну консультацію щодо оптимальних шляхів вирішення вашого питання. Наші юристи в Києві підготують необхідні документи, вирішать всі бюрократичні питання і організують ваш захист на всіх стадіях справи.

Юридичні послуги для бізнесу

Провідні підприємства по всьому світу давно переконалися в перевагах юридичного аутсорсингу. Україна активно переймає зарубіжний досвід. Фірми, що розвиваються, стали частіше використовувати юридичні послуги (Київ - лідер з їх надання в нашій країні).

Правова допомога фахівців компанії «АЛЬФА» дозволяє фінансово убезпечити бізнес і створити фундамент для його розвитку. Юридичні послуги гарантують масу переваг для замовника:

  • ВІДСУТНІСТЬ ВИТРАТ НА ПОБУДОВУ ВЛАСНОЇ АНАЛОГІЧНОЇ СТРУКТУРИ та її постійне матеріальне забезпечення (скорочення податкових платежів, економія робочого простору)
  • ОПЕРАТИВНІСТЬ одержання кваліфікованої юридичної допомоги у вигляді консультацій з різних правових питань, в т. ч. у вузьконаправлених
  • КОНЦЕНТРАЦІЯ УВАГИ НА ОСНОВНИХ ЗАДАЧАХ КОМПАНІЇ за рахунок оптимізації бізнес-процесів
  • МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ФІРМИ

Вартість юридичних послуг

Питання, яке турбує багатьох, - це скільки коштують послуги юриста. Наша компанія пропонує якісний аутсорсинг в Києві за вигідними цінами. Детальніше про вартість абонентського юридичного обслуговування.

Окрім щомісячного обслуговування, ми пропонуємо допомогу у вирішенні питань по мірі їх виникнення. Вартість цих послуг обговорюється індивідуально і залежить від складності запиту, термінів виконання робіт та інших факторів.

Підхід до надання послуг

Юристи компанії «АЛЬФА» володіють великим досвідом і бездоганною репутацією. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійний правовий захист і впевненість в успішному вирішенні будь-яких юридичних завдань.

Ми гарантуємо клієнтам:

1. Високий професіоналізм.

Наша команда - це професійні юристи з досвідом роботи в різних сферах законодавства. Глибоке володіння нормами права і багаторічна практика дозволяють нам знаходити нестандартні вирішення найскладніших питань.

2. Відповідальність.

Ми цінуємо час клієнта, тому гарантуємо виконання всіх узятих зобов'язань в обумовлені терміни. Завдяки відповідальному підходу до кожної справи, ми вибудовуємо довгострокові відносини з нашими партнерами.

3. Конфіденційність.

Компанія «АЛЬФА» гарантує нерозголошення інформації, яка стосується клієнтів та їх справ.

4. Широкі можливості.

У нашій фірмі працюють юристи різної спеціалізації. Це дозволяє нам надавати якісні юридичні послуги і фізичним особам, і бізнесу.

5. Комплексний підхід.

Комплексний підхід в роботі з юридичними особами - це повне юридичне обслуговування, а також вирішення конкретних завдань (реєстрація, ліквідація підприємств, представництво в суді і т.д.) від початку процесу до його успішного завершення. Юридичні послуги для фізичних осіб передбачають професійний захист прав та інтересів клієнта на всіх стадіях справи.

Переваги юридичних послуг від компанії «АЛЬФА»

Переваги для фізичних осіб

Людині без досвіду в юриспруденції і без знань законодавства важко розібратися в юридичних питаннях. Підготовка процесуальних документів (позовів, клопотань і т.д.), захист в суді, оформлення розлучення, участь в спорах при ДТП, розділ майна - всі ці завдання вимагають грамотного підходу. Тому краще доручити їх вирішення фахівцям.

Наші юристи в Києві беруть на себе виконання всіх процесуальних дій і захист клієнта. У кожному питанні ми застосовуємо індивідуальний підхід. Юристи компанії «АЛЬФА» ретельно вивчають всі нюанси справи і вибудовують найбільш ефективну стратегію захисту. Вони займаються підготовкою документів, спілкуванням з державними органами і виконують всі дії, необхідні для успішного завершення дорученої справи. Таким чином, наші клієнти отримують бажаний результат з мінімальними витратами свого часу і сил.

Переваги для юридичних осіб

Фахівці компанії «АЛЬФА» враховують всі особливості ведення бізнесу, що дозволяє швидко знаходити вихід з ситуації, що склалася. Звернувшись до нас, ви зможете вчасно реагувати на зміни у зовнішньому і внутрішньому середовищі, сфокусувавши увагу на основній діяльності. Ми надаємо юридичним особам допомогу юристів у вирішенні окремих питань. Також наші клієнти можуть скористатися комплексом послуг, який включає бухгалтерський, маркетинговий, кадровий аутсорсинг, юридичні послуги та допомогу в розрахунку заробітної плати. Тим самим ми забезпечуємо компаніям ефективну діяльність на високому професійному рівні.

Якщо ви вже прийняли рішення скористатися послугами юристів компанії «АЛЬФА» або у вас виникли питання, телефонуйте нам. Ми обговоримо всі умови співпраці.

Керівник юридичної служби Селітреніков Леонід Михайлович: +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua.