Подати заявку

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Темп розвитку сучасного бізнес-життя часто зіштовхує нас із різними юридичними питаннями, які вимагають кваліфікованого та оперативного вирішення. У цій ситуації важливо звернутися за допомогою до правовиків-професіоналів. Компанія «АЛЬФА» надає якісні юридичні послуги підприємствам Києва, а також фізичним особам.

Перелік юридичних послуг компанії «АЛЬФА»

1. Корпоративні правовідносини:
4. Послуги адвоката.

Переваги аутсорсингу юридичних послуг

Провідні підприємства в усьому світі успішно користуються послугами юристів аутсорсингових компаній і на власному досвіді переконалися в їх перевагах. Варто відзначити, що Україна активно переймає зарубіжний досвід. Надання юридичних послуг - це тренд, який стає все більш популярним у нашій країні. Київ сьогодні впевнено наближається до світових мегаполісів за кількістю фірм, які застосовують у своїй діяльності абонентське або проектне юридичне обслуговування.

Юридичний аутсорсинг дозволяє фінансово убезпечити бізнес і створює правовий фундамент для його розвитку. Такі послуги гарантують безліч переваг для замовника:
  • ВІДСУТНІСТЬ ВИТРАТ НА ПОБУДОВУ ВЛАСНОЇ АНАЛОГІЧНОЇ СТРУКТУРИ та її постійне матеріальне забезпечення (скорочення податкових платежів, економія робочого простору)
  • ОПЕРАТИВНІСТЬ ОТРИМАННЯ КВАЛІФІКОВАНОЇ ЮРИДИЧНОЇ ДОПОМОГИ у вигляді консультацій із різних правових питань, в т. ч. вузьконаправлених
  • КОНЦЕНТРАЦІЯ УВАГИ НА ОСНОВНИХ ЗАВДАННЯХ КОМПАНІЇ за рахунок оптимізації бізнес-процесів
  • МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ФІРМИ

Вартість юридичних послуг

Питання, яке, безсумнівно, турбує багатьох - це скільки коштують послуги юриста. Наша компанія пропонує якісний аутсорсинг в Києві за вигідними цінами. Детальніше про вартість абонентського юридичного обслуговування.

Окрім щомісячного обслуговування, ми пропонуємо допомогу у вирішенні питань по мірі їх виникнення. Вартість цих послуг обговорюється індивідуально і залежить від складності запиту, термінів виконання робіт та інших факторів.

Підхід до надання послуг

Провести консультації, надати допомогу з різних питань, а також оперативно розібратися в ситуації, що склалася, здатний тільки професійний юрист. Київ - місто, в якому зосереджено багато спеціалізованих фірм, що надають юридичні послуги. Компанія «АЛЬФА» володіє великим досвідом і бездоганною репутацією. Звернувшись до нас, ви зможете вчасно реагувати на зміни, що відбуваються у зовнішньому та внутрішньому середовищі, сфокусувавши увагу на основній діяльності.

Співробітники «АЛЬФА» враховують індивідуальні особливості ведення бізнесу, що дозволяє швидко знаходити правильні рішення в кожній окремій ситуації.

Ми надаємо приватним та юридичним особам як послуги юристів і адвокатів, так і комплекс послуг, включаючи бухгалтерський, маркетинговий і кадровий аутсорсинг, а також послуги з розрахунку заробітної плати. Тим самим ми забезпечуємо компаніям безпечну та ефективну діяльність на високому професійному рівні.

Якщо ви вже прийняли рішення скористатися послугами юристів компанії «АЛЬФА» або у вас виникли питання, телефонуйте нам, ми обговоримо всі умови співпраці. Керівник юридичної служби СЕЛІТРЕНІКОВ Леонід Михайлович: +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua.