Подати заявку

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Темп розвитку сучасного бізнес-життя часто зіштовхує нас із різними юридичними питаннями, які вимагають кваліфікованого та оперативного вирішення. У цій ситуації важливо звернутися за допомогою до правовиків-професіоналів. Компанія «АЛЬФА» надає якісні юридичні послуги підприємствам Києва, а також фізичним особам.

Перелік юридичних послуг компанії «АЛЬФА»

1. Корпоративні правовідносини:
4. Послуги адвоката.

Юридичні послуги для фізичних осіб

Захист прав і свобод громадян - один із основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми надаємо фізичним особам професійні юридичні послуги. Київ - місто з найбільшою чисельністю населення в Україні. Тут кожній людині може знадобитися правова допомога. Якщо ви не бажаєте витрачати час на вивчення норм законодавства, складання документів та комунікацію з державними органами, доручіть вирішення даних питань фахівцям.

Юристи компанії «Альфа» надають юридичні послуги в цивільному, адміністративному, сімейному, трудовому, житловому, спадковому і інших судових спорах. Наші фахівці здійснюють юридичну допомогу в досудовому процесі, на всіх стадіях судових розглядів і на етапі виконавчого провадження.
Скориставшись послугами юристів компанії «Альфа», ви отримаєте детальну консультацію щодо оптимальних шляхів вирішення вашого питання. Наші адвокати підготують необхідні документи, вирішать всі бюрократичні питання і організують ваш захист на всіх стадіях справи.
Послуги досвідчених юристів - це найкращий спосіб для громадянина зберегти гарантовані законом права.

Юридичні послуги для бізнесу

Провідні підприємства в усьому світі успішно користуються послугами юристів аутсорсингових компаній і на власному досвіді переконалися в їх перевагах. Україна активно переймає зарубіжний досвід. У наш час все більш популярними стають юридичні послуги. Київ впевнено наближається до світових мегаполісів за кількістю фірм, які застосовують у своїй діяльності абонентське або проектне юридичне обслуговування.

Аутсорсинг - юридичні послуги, які надають зовнішні фахівці з високим рівнем професіоналізму. Вони дозволяють фінансово убезпечити бізнес і створюють правовий фундамент для його розвитку. Такі послуги гарантують низку переваг для замовника:

  • ВІДСУТНІСТЬ ВИТРАТ НА ПОБУДОВУ ВЛАСНОЇ АНАЛОГІЧНОЇ СТРУКТУРИ та її постійне матеріальне забезпечення (скорочення податкових платежів, економія робочого простору)
  • ОПЕРАТИВНІСТЬ одержання кваліфікованої юридичної допомоги у вигляді консультацій з різних правових питань, в т. ч. у вузьконаправлених
  • КОНЦЕНТРАЦІЯ УВАГИ НА ОСНОВНИХ ЗАДАЧАХ КОМПАНІЇ за рахунок оптимізації бізнес-процесів
  • МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ФІРМИ

Вартість юридичних послуг

Питання, яке турбує багатьох - це скільки коштують послуги юриста. Наша компанія пропонує якісний аутсорсинг в Києві за вигідними цінами. Детальніше про вартість абонентського юридичного обслуговування.

Окрім щомісячного обслуговування, ми пропонуємо допомогу у вирішенні питань по мірі їх виникнення. Вартість цих послуг обговорюється індивідуально і залежить від складності запиту, термінів виконання робіт та інших факторів.

Підхід до надання послуг

Вирішити складні юридичні питання і оперативно розібратися в ситуації, що склалася, вам допоможуть юридичні послуги. Київ - місто, в якому зосереджено багато спеціалізованих фірм з їх надання. Компанія «Альфа» володіє великим досвідом і бездоганною репутацією. Звернувшись до нас, ви зможете вчасно реагувати на зміни, що відбуваються у зовнішньому і внутрішньому середовищі, сфокусувавши увагу на основній діяльності.
Співробітники «Альфа» враховують індивідуальні особливості ведення бізнесу, що дозволяє швидко знаходити правильні рішення в кожній окремій ситуації.
Ми надаємо приватним та юридичним особам допомогу юристів і адвокатів. Також наші клієнти можуть скористатися комплексом послуг, який включає бухгалтерський, маркетинговий, кадровий аутсорсинг, юридичні послуги та допомогу в розрахунку заробітної плати. Тим самим ми забезпечуємо компаніям безпечну і ефективну діяльність на високому професійному рівні.

Якщо ви вже прийняли рішення скористатися послугами юристів компанії «Альфа» або у вас виникли питання, телефонуйте нам, ми обговоримо всі умови співпраці. Керівник юридичної служби Селітреніков Леонід Михайлович: +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua.