Чому важливо мати корпоративний сайт?

Швидкий розвиток інформаційних технологій диктує свої правила у сучасному світі. Відомо, що в Україні можливості Всесвітньої павутини активно використовують 2 млн. користувачів, тобто приблизно 4% населення. Загальний же рівень проникнення Інтернету в Україні на 2013 року склав 34%.

З кожним роком все більше окремих сфер нашого життя переходить у віртуальний простір. Покупки через Internet, бронювання туристичних турів і квитків, онлайн навчання за кордоном і видалена робота - усе це міцно входить в наше життя і розвивається стрімкими темпами. Один тільки рівень розвиток ринку онлайн торгівлі росте щорічно на 20%.

Компанії, які не мають корпоративного сайту і не працюють з ним, знижують об'єм продажів до 80%! 

Бурхливий розвиток Інтернету привів до того, що розвиток бізнесу у будь-якій сфері(В2В, В2С, С2С, С2G, G2G) став неможливим без використання ресурсів глобальної мережі. Сьогодні правильно побудована в Інтернеті презентація вашої компанії, товару або послуги має вирішальне значення. Адже це означає, що ви маєте найважливішу якість в діловій сфері - культуру ділового спілкування. Саме культура ділового спілкування - привілей успішних, їх турбота про своїх партнерів і клієнтів. Дбайливе відношення до свого продукту або товару, методи спілкування і впливу - усе це можна побачити на корпоративному сайті.

Cайт - це канал спілкування із споживачем ваших товарів або послуг! Сьогодні він незамінний і без нього неможливо вести відкритий і довірчий бізнес. Це також чудовий маркетинговий інструмент,  якісний підхід в рекламі і просуванні своїх товарів і послуг. Помістивши інформацію про себе в глобальну мережу, ви легко налагодите ділові зв'язки, компанія стане доступнішою для своїх клієнтів і ділових партнерів.

Очевидно, що якість сайту безпосередньо залежить від налагодженої роботи союзу  професіоналів - менеджера, що управляє, програміста, дизайнера, верстальника, контент-менеджера. Усі ці обов'язки украй важко і неправильно покладати на одну людину. Тому довірити розробку дизайну і створення сайту необхідно фахівцям, які володіють процесом і розбираються в усіх його особливостях. Ми можемо допомогти вам розібратися в усіх цих питаннях! Просто подзвоніть нам по номеру +38(044) 492-07-08 або напишіть на адресу info@alfa77.com.ua.

Аутсорсинговая компанія "АЛЬФА" має в розпорядженні величезні людські ресурси і плідний досвід в створенні сайтів  для багатьох ведучих компаній. Це висококласні фахівці, які знають тонку матерію створення web- ресурсу. Для наших фахівців очевидно, що розміщення на сайті сухого тексту про діяльність фірми і пари ілюстрації недостатньо.

Сайт - це цілий комплекс можливостей, калейдоскоп цікавого і фактичного, важелі взаємодії. Робота професіоналів нашої компанії - не просто створювати шаблони, а насправді яскраві і особливі сайти, що легко завойовують довіру і любов у своїх відвідувачів, як постійних, так і нових.

Розробка сайту

 • Ми розробимо не просто якісний корпоративний сайт. Ви отримаєте цілком завершений і повноцінно функціонуючий     ресурс високого дизайну, елегантно простий і легкий у використанні.
 • Оновлення вашого сайту відбуватиметься з урахуванням новітніх тенденцій у сфері інформаційних технологій. Ми створимо потужний і конкурентоздатний сайту по останньому слову віртуального світу.
 • Фахівці компанії "АЛЬФА" допоможуть наповнити ваш сайт хорошим матеріалом, унікальним контентом, якісними ілюстраціями і фотографіями.
 • Пріоритетні напрями в нашій роботі над корпоративним сайтом - це оригінальний дизайн і розробка унікального фірмового стилю.
 • Ми надамо кваліфіковану підтримку в просуванні вашого web- ресурсу в мережі Інтернет, адже це найбільш ефективний інструмент рекламної кампанії. 

Короткий  алгоритм роботи фахівців «АЛЬФА»:

 1. Цілі і завдання створення сайту. Це започаткує створення правильного типу web- ресурсу для вашої компанії, допоможе оптимізувати витрати і скоротити терміни його розробки.
 2. Створення скелета сайту, деревовидної структури розділів. На цьому етапі важливі ваші побажання. Ми пропонуємо професійні консультації.
 3. Робота над оригінальним корпоративним дизайном. Усі останні тенденції в питанні дизайну і оригінальної системи розділів. Введення інтерактивних елементів.
 4. Підписання договору про співпрацю з описом поетапної роботи.
 5. Виконання роботи IT- фахівцями. Створення легко модифікованого сайту, який можна змінювати і доповнювати у будь-який час.
 6. Підбір і реєстрація домена.
 7. Наповнення сайту унікальним контентом, картинками і фото.
 8. Тестування web- ресурсу. Перенесення на основний домен. 

За необхідністю фахівці компанії "АЛЬФА" можуть допомогти в підтримці вашого корпоративного сайту і реалізувати просування його в мережі Інтернет.

Довірте нам створення вашого сайту! Телефонуйте +38(044) 492-07-08, або пишіть на електронну пошту info@alfa77.com.ua.