Послуги юриста зі шлюборозлучних процесів

Розірвання шлюбу - це юридичний процес, який проходить в судах щодня за затвердженою законодавством процедурою. Але в кожній конкретній справі є особливості, які впливають на хід його розгляду, тривалість і результат.
Уникнути зайвої витрати часу і зберегти всі законні права в процесі розлучення вам допоможе адвокат зі шлюборозлучних процесів компанії «Альфа».

Наші фахівці надають такі юридичні послуги в сфері розірвання шлюбу:

 1.  Консультації зі шлюборозлучних процесів.
 2.  Підготовка повного пакету документів.
 3.  Супровід на всіх етапах судового процесу або представлення інтересів клієнта на засіданнях без його присутності (за наявності довіреності).
 4.  Допомога в таких судових спорах:
  • поділ спільного майна;
  • стягнення аліментів;
  • отримання судового рішення щодо виховання дітей.

Способи розірвання шлюбу

У законодавстві передбачено два способи юридичного оформлення розлучення: позасудовий (органами РАЦСу) і судовий.

Оформити розлучення в РАЦСі за 30 днів сімейні пари можуть лише за виконання таких умов:
 •  у подружжя немає спільних дітей віком до 18 років;
 •  чоловік і дружина згідні на розлучення і не ухиляються від підписання відповідної заяви в РАЦСі.
Якщо одна із зазначених умов не виконується, розірвання шлюбу проводиться через суд. Судовий порядок передбачений навіть в тому випадку, якщо чоловік і дружина самостійно домовляються про виховання дітей і розподіляють майно. Проте замовивши послуги юриста, шлюборозлучний процес в суді можна провести так само швидко, як і в РАЦСі.
Якщо розірвання шлюбу проходить із судовими суперечками, його тривалість може досягати 3-6 місяців. Консультації зі шлюборозлучних процесів допомагають підготуватися до можливих труднощів, розробити стратегію і максимально прискорити оформлення розлучення.

Які функції виконує адвокат зі шлюборозлучних процесів?

Ваш головний помічник і радник в оформленні розлучення - це досвідчений юрист. Шлюборозлучний процес, ціна якого в суді і в РАЦСі відрізняються, може проходити з різними складнощами. Тільки кваліфікований фахівець здатний їх уникнути, зберігши ваш час і гроші.
Юрист зі шлюборозлучних процесів компанії «Альфа» вивчає всі деталі, які можуть вплинути на результат судового розгляду. Адвокат буде представляти ваші права в суді, наводити аргументи на ваш захист, відстоювати інтереси і надавати заперечення проти пред'явлених вимог. Кваліфікований юрист визначить, на яку частку майна ви можете претендувати, допоможе отримати справедливе рішення суду щодо участі подружжя у вихованні дітей.
Якщо ж ви маєте намір обійтися без послуг юриста, шлюборозлучний процес і його результат будуть залежати тільки від вас. Всі процесуальні дії ви будете змушені здійснювати самостійно. Без юридичних знань, досвіду і підготовки це зробити дуже складно. Щоб уникнути можливих проблем, звертайтеся в компанію «Альфа». Наш юрист зі шлюборозлучних процесів допоможе вам розірвати шлюб максимально швидко.

Адвокат з розлучень в РАЦСі і в суді

Розірвання шлюбу в РАЦСі - найшвидший і найпростіший спосіб. З моменту подачі заяви до дня реєстрації розлучення досить почекати місяць. Але перш ніж ініціювати шлюборозлучний процес, варто звернутися до юриста. Особливо це стосується випадків з розділом майна.

Адвокат із розлучень допоможе вам розробити чітку стратегію дій. Він запропонує найбільш зручні механізми для мирного вирішення майнових спорів. Адже після розірвання шлюбу ви не зможете скористатися деякими способами обопільного поділу майна. Наприклад, підписати шлюбний договір. Розділ майна після розлучення можливий або в судовому порядку, або шляхом переговорів.

Розірвання шлюбу в суді здійснюється за однією з процедур:

 • в порядку загального провадження;
 • в порядку спору.

Перший варіант можливий у тому випадку, якщо подружжя згодне на розлучення, але виховує спільних дітей. Такий спосіб часто називають «розлучення за згодою».

Другий варіант застосовується, якщо один із подружжя не згоден на розлучення або не являється до РАЦСу для його реєстрації.

Навіть якщо сторони, будучи батьками спільних дітей, не мають претензій один до одного, вони все одно змушені брати участь в судовому процесі. Адвокат з розлучень компанії «Альфа» допоможе виконати всі процесуальні дії в максимально короткі терміни, зберігши ваші інтереси. Адже запорука успішного завершення такого складного процесу, як розлучення, - адвокат (вартість послуг наших юристів уточнюйте за телефоном або по електронній пошті).

Для більш детальної інформації звертайтесь: тел. +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua.