Реєстрація підприємств

Якщо ви маєте намір стати підприємцем, вам не обійтися без вирішення питання легалізації своєї діяльності. Іншими словами, необхідна державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Компанія «Альфа» надає послуги з реєстрації компаній різних організаційно-правових форм у Києві. Наші фахівці візьмуть під свою відповідальність виконання всіх процедур, що дозволить вам ефективно використовувати власний час і сили на організацію основної діяльності.

Послуги компанії «Альфа» в сфері реєстрації підприємств

Наші фахівці готові запропонувати юридичну допомогу у відкритті компаній таких видів і організаційних форм:

  • Підприємства: ТОВ, ІП (індивідуальне підприємство), СПД (ФОП), ПрАТ, ТДВ, повне товариство.
  • Об'єднання підприємств або громадян: асоціація, корпорація, консорціум, концерн, холдинг, всеукраїнська або місцева громадська організація, всеукраїнська або місцева благодійна організація і т.д.
  • Представництва іноземних організацій в Україні та філій.
  • Інші види діяльності: ЗМІ, видавництва, інформаційні агентства.

Переваги юридичних послуг із реєстрації фірм

Реєстрація компанії - складний процес, для якого існує певний порядок дій. Майбутній власник бізнесу повинен відвідати не одну інстанцію, зібрати безліч документів, перш ніж його юридичну особу буде внесено до Єдиного державного реєстру.

Нерідко трапляються ситуації, коли компаніям відмовляють у реєстрації, і причиною цього найчастіше є необізнаність потенційного підприємця в процедурах та необхідних документах, які передбачає реєстрація фірми.

Щоб уникнути негативних наслідків, краще доручити цей процес професіоналам. Фахівці юридичних підприємств мають велику компетенцію в даному напрямку, тому справляються зі своїми завданнями в максимально короткі терміни.

Оцінивши всі тонкощі процедури відкриття бізнесу, можна стверджувати, що професійна юридична допомога - це спосіб запобігання можливих помилок та труднощів, а також значна економія часу.

Вартість юридичних послуг

Фахівці компанії «Альфа» візьмуть на себе підготовку необхідних документів для реєстрації ТОВ, ПП, ФОП та інших форм бізнесу в Києві, а також забезпечать супровід на всіх етапах реєстрації підприємств.

Індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань - основний принцип нашої роботи. Вартість послуг обговорюється і формується індивідуально на підставі конкретних потреб клієнта. Деталі уточнюйте у керівника юридичної служби СЕЛІТРЕНІКОВА Леоніда Михайловича за телефоном: +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, або пишіть на пошту info@alfa77.com.ua