Розробка рекламної кампанії

Чи можна стати важливим гравцем на світовому ринку, не використовуючи обдумані рекламні ходи? Чи можна створити ефективну маркетингову стратегію без грамотно спланованої рекламної кампанії?

Про вас повинні знати і говорити постійно, а все сказане, будь-якого контексту - конструктивного або критичного - має працювати на вас. Таким чином, в сукупності з іншими інструментами ви створюєте єдиний ансамбль успішності. Фахівці компанії «АЛЬФА» знають правила створення діючої рекламної кампанії і готові поділитися з вами: (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua.

Оцінка ефективності рекламної кампанії

Будь-яку рекламну кампанію не можна вимірювати за певними критеріями, оскільки єдине її завдання - бути ефективною і плідною. Універсального рецепту не існує, процес розробки та оцінки рекламної кампанії завжди індивідуальний.

Саме тому в кожному випадку потрібен особливий підхід, аналітика, вивчення всіх факторів та ризиків, опрацювання даних компанії, її росту і розвитку, причин падіння інтересу, тощо. Необхідно пам'ятати, що будь-яка звітність рекламної та PR компанії повинна будуватися на математичних моделях або хоча б чітких логічних структурах:

  • вартість витрат на рекламу (CPM);
  • економічний ефект реклами;
  • економічна вигідність;
  • коефіцієнт якості рекламної кампанії та ін.

Для цього вам буде потрібно досвід і кваліфікація ряду фахівців - маркетологів і аналітиків, які зуміють правильно прозондувати грунт і визначити напрями подальший розвиток компанії. Але це тягне за собою великі фінансові та моральні витрати, а також можливий простій і трату дорогоцінного часу.

У таких випадках на допомогу завжди прийде аутсорсингова компанія «АЛЬФА», адже вона вже сьогодні володіє всіма необхідними ресурсами для розробки рекламної кампанії. Ми не вважаємо себе кращими «шеф-кухарями», але завжди створюємо найсмачніші рецепти рекламних проектів тільки тому, що ваші успіхи - це запорука нашого професіоналізму. Ми знаємо, що ззовні ваш бізнес завжди виглядає більш об'єктивно і це розкриває широкі рекламні горизонти. Телефонуйте зараз: +38 (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua.

Надання послуг з організації рекламної кампанії

Все що вам знадобиться - розповісти нам свої побажання, а в іншому ми попросимо простору для наших ідей, запускаючи моторчик рекламного процесора. Отже, наша рекламна кампанія для вас однозначно буде привертати увагу своєю неординарністю, інтригувати, викликати живий інтерес до продукту, проекту або послуги!

Інтерес - це, мабуть, найважливіша складова нашого рекламного чарівництва, оскільки від цього залежить подальший бажання споживача купувати, користуватися або володіти бажаним. Зрештою, будь-яка успішна рекламна кампанія сама підштовхує людей до дії. Це просто написати, але створити набагато важче. Ми допоможемо вам у цьому!

Як ми працюємо?

  1. Ретельно аналізуємо вашу компанію. Виділяємо індивідуальні особливості, упор робимо на найсильніші сторони і розробляємо єдиний індивідуальний план рекламної кампанії. Опрацьовуємо конкурентну стратегію.
  2. Формуємо бюджет з опрацюванням і обговоренням кожного пункту рекламної кампанії. Промовляємо можливі статті економії, методи уникнення ризику і рухаємося до запуску.
  3. Визначаємо періодичність і довгостроковість нашої рекламної кампанії. Обговорюємо різні варіанти.
  4. Розробляємо медіа-план, який продиктує життєдіяльність рекламної кампанії.
  5. Пропонуємо можливість організації різнопланових рекламних та PR-заходів як додаткового засобу поліпшення рекламної кампанії або як її важливого стратегічного елемента.

Ми поділимося з вами нашим багатим досвідом, креативністю та концептуальністю! У співпраці з рекламістами компанії «АЛЬФА», ви отримаєте унікальну і неповторну рекламну кампанію. Звертайтеся до нас зручним для вас способом: +38 (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua.