Купівля готової фірми - запорука успішного бізнесу без ризику

Покупка готового ООО

В умовах жорсткої конкуренції та нестабільної економічної ситуації в країні швидке реагування та оперативність вирішення питань стають одними з головних критеріїв успішності ведення бізнесу. Саме тому все більше підприємців вважають за краще купити компанію в іншого власника, ніж витрачати час і сили на її реєстрацію.

Для швидкого старту та оптимізації витрат компанія «АЛЬФА» пропонує вигідне рішення, таке як купівля підприємства.

Купити готову фірму - заощадити час та кошти

Готові фірми, які надає компанія «АЛЬФА», зареєстровані згідно з усіма вимогами чинного законодавства України та повністю готові до роботи відразу ж після придбання.

Ми пропонуємо вам купити компанію, яка вже поставлена на облік в податковій інспекції, зареєстрована в необхідних позабюджетних фондах, є платником податку на додану вартість, має повний пакет документів і печатку. Також фірми володіють розрахунковими банківськими рахунками, а вся їхня бухгалтерська звітна документація без заборгованостей здана в податкові органи і позабюджетні фонди.

Компанія, готова до продажу

 

Чому купити фірму вигідніше, ніж створювати «з нуля»?

Купівля готової фірми гарантує цілий ряд переваг, основними серед яких є:

  • Економія часу та коштів на реєстрацію підприємства.
  • Швидкий старт вашого бізнесу.
  • Відсутність боргів та зобов'язань юридичної особи.
  • Наявність всієї документації.

Як швидко та вигідно купити компанію в Україні?

Якщо ви прийняли рішення купити підприємство, то компанія «Альфа» рада запропонувати свої послуги. Наші фахівці проконсультують з усіх питань і переоформлять фірму на вас в найкоротші терміни. Також ви можете скористатися аутсорсинговими послугами бухгалтерів, юристів, менеджерів по персоналу та маркетологів.

Звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефону +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08 або пишіть на електронну пошту info@alfa77.com.ua

Сподіваємося на плідну співпрацю!