Просування сайту

Сьогодні успішний бізнес тісно переплетений із всесвітньою мережею «великих можливостей», адже саме Internet допомагає стерти всі видимі і невидимі кордону. Щоб знайти свою формулу успіху в тенетах Internet, потрібно проводити постійний аналіз, досліджувати, тестувати і оптимізувати,  швидко реагувати на новинки.

Створення сайту - ще не запорука відмінного і успішного бізнесу. Без добре продуманого плану просування web-ресурсу - сайт буде просто звичайною сторінкою на незліченних полицях Internet. Сьогодні це ціла наука, яка обґрунтовується на ретельному опрацюванні всіх складових: рекламі в пошукових система, SЕО-оптимізації, просування в соціальних мережах, вивчення психології споживача і т.д.

Частка успіху і вірогідність гарної відвідуваності Вашого веб-ресурсу завжди залежить від грамотно спроектованого сайту. Будь-яка гарна робота маркетолога може бути марною, якщо відвідувачам буде некомфортно перебувати на web-ресурсі. Численними дослідженнями доведено, що:

 • правильний підбір кольорової гами збільшує конверсію на 60%.
 • зниження продажів на 1% призводить саме повільна швидкість завантаження сайту на 100 мс.
 • вмикання звуків на сайті без згоди відвідувача підвищує показники відмов до 50%.

У всьому іншому - відвідуваність Internet ресурсу залежить від стратегічних рішень маркетолога, професійного SEO-спеціаліста та грамотного контент-менеджера. Співробітники компанії «АЛЬФА» орієнтовані на результат і пропонують продумані рішення з урахуванням короткострокових, середньострокових і довгострокових цілей Вашої Компанії. Телефонуйте прямо зараз: (044) 492 07 08 для уточнення деталей!

Важливо пам'ятати, що Internet-кампанія, як і звичайна рекламна кампанія, в кожному окремому випадку повинна бути унікальною, а план просування сайту буде мати свої особливості, ґрунтуючись на детальному аналізі Вашої компанії. Крім того, після запуску рекламного блоку необхідно постійно відстежувати зворотний зв'язок, аналізувати інформацію, щоб відстежити найбільш ефективні способи просування. Важливою інформацією для аналізу є кількість унікальних відвідувачів,  джерело трафіку, середня тривалість перебування відвідувача на сайті, глибина перегляду сайту, повернення на сайт, відсоток відмов та ін.

Це не просто виділений час в системній роботі, це цілий відрізок дослідницьких процесів щодо поліпшення та впровадження нових ідей, адже справу ми маємо з тонкою матерією - управлінням діями людей на відстані!

Фахівці аутсорсингової компанії «АЛЬФА» постійно стежать за процесом розвитку системи просування web-ресурсів в Internet, створюють нові можливості в цьому напрямку, простежують психологію відвідувачів різних ресурсів, вивчають мотивацію їх вибору. Ми йдемо швидко, працюємо оперативно! Ми не зупиняємося на досягнутому, а шукаємо нові рекламні ходу і зачіпки, щоб націлити користувачів Internet відвідувати ресурси і залишатися там якомога довше, переймаючись довірою та інтересом до Вашого бізнесу. Задати питання фахівцю можна за телефоном (044) 492 07 08! Електронна пошта info@alfa77.com.ua та скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті Компанії.

Як ми бачимо результативне просування сайту в Internet?

Internet рекламна компанія - трудомісткий процес, який має дві важливі ланки - це робота маркетологів до заповітного кліка потенційного клієнта (пре-клік) і всього того, що відбувається після адресного натискання (пост-клік). Ці два поняття не можуть жити порізно, тільки сукупність цих складових не просто приверне увагу до сторінки, а й викличе довіру Ваших клієнтів. 
 
Реалізація SEO-просування сайту вимагає дуже професійного і досвідченого фахівця, що зуміє зробити сайт «смачним» для вимогливих пошукових систем.

У результаті проведення правильної роботи з просування web-ресурсу, зростання числа запитів з сайту може досягати в середньому 20-50%, залежно від виду бізнесу.

У компанії «АЛЬФА» є фахівці-маркетологи, а також SEO-технологи, що дозволяють швидко і ефективно працювати над просуванням Вашого сайту. Ми знайшли деякий алгоритм роботи, який просто допоможе в нашій спільній роботі з Вами!

Алгоритм роботи просування сайту

 • Визначення ключової мети плану просування web-ресурсу, від цього залежать особливості реалізації рекламної кампанії в Internet. Цілі можуть бути різні - наприклад, досягнення вершин ТОП-списку, збільшення продажів або відвідуваності ресурсу та ін. До того ж формат Вашого сайту і тип бізнесу також продиктує особливу специфіку в Internet-просуванні, наприклад, цілі просування інтернет-магазину та корпоративного сайту будуть різні.
 • Складання ядра просування web-ресурсу в Internet. Аналіз продукту і його можливостей, зіставлення їх з потребами цільової аудиторії.
 • Аналіз конкурентного середовища та ключових запитів цільової аудиторії. Сформований ряд завдань споживача є вірним вектором роботи маркетолога.
 • Створення незалежних посадкових сторінок для вирішення кожної поставленої задачі. Важливо не упустити довіру, шляхом помилкового призову, оскільки часте і помилкове невідповідність реклами на посадковій сторінці  руйнує всі зусилля.
 • Впровадження рекламної кампанії в Internet, а також внутрішньої і зовнішньої оптимізації.
 • Ретельне опрацювання внутрішньої SEO-оптимізації досвідченим фахівцем. Створення якісного контенту з точки зору SEO і з точки зору читабельності сайту, тобто не просто набір ключових фраз, а  приємний злагоджений текст. Розподіл ваги сторінок, перелінковка. Чистка кодів і мега-тегів, службових файлів.
 • Зовнішня оптимізація web-ресурсу, реєстрація його в спеціальних каталогах, опрацювання зовнішніх посилань, регуляція їх кількості, просування в соціальних мережах (Vkontakte, Facebook, Однокласниках, Twitter, Google+) і т.д.
 • Відстеження позицій web-ресурсу, моніторинг результативності та успішності тих чи інших інструментів просування.

Телефонуйте прямо зараз +38 (044) 492 07 08. Ви також можете відправити повідомлення керівнику відділу маркетингу, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті нашої Компанії або направити запит на адресу info@alfa77.com.ua. Фахівці компанії «АЛЬФА» будуть раді допомогти і зробити Ваш сайт шанованим серед конкурентів і часто відвідуваним серед клієнтів.