Досудове врегулювання спорів. Представництво інтересів в суді

Іноді виникають ситуації, вирішити які можна єдиним законним шляхом - звернувшись до суду. Якщо хто-небудь порушив ваші права, то доводити цей факт вам доведеться через суд. Можливо, ви самі станете об'єктом претензій третіх осіб. В такому випадку вам теж не обійтися без підтримки фахівця.

Представництво інтересів в суді - це складний процес, який без юридичної практики стає непосильним. Виключно теоретичними знаннями в цьому питанні, на жаль, не обійтися. Тільки практикуючий юрист зможе гарантувати захист ваших прав та інтересів.

Захист в суді від юристів компанії "Альфа"

Юристи та адвокати нашої компанії представляють інтереси клієнтів у судах всіх інстанцій. Ми пропонуємо фізичним і юридичним особам такі послуги:

 1. Правову експертизу поданих документів.
 2. Визначення правової позиції і судової перспективи, розробку схеми ведення справи.
 3. Ведення переговорів, досудове врегулювання спорів.
 4. Підготовку різних процесуальних документів (претензій/вимог, листів, звернень, відповідей на претензії/скарги, позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг і т.д.)
 5. Підготовку та участь в судовому засіданні.
 6. Супровід виконання судових наказів (співпраця з виконавчими органами).

Основні категорії спорів, що практикуються нашими фахівцями:

 1. адміністративні спори (в т. ч. з податковими органами);
 2. господарські спори;
 3. спори в сфері нерухомості;
 4. спори щодо ДТП;
 5. сімейні спори.

Допомога юриста в суді - запорука успішного завершення справи

Результат судового розгляду багато в чому залежить від того, наскільки професійний і досвідчений ваш юрист. Представництво в суді - це не просто присутність правника на засіданні. Це поетапний процес, який починається з детального вивчення всіх нюансів справи. Юрист ознайомлюється з наявними документами, робить запит щодо відсутніх відомостей, вивчає історію всіх сторін спору. Потім він готує процесуальні документи, розробляє тактику захисту свого клієнта і здійснює її в процесі розгляду справи в суді.

Тільки допомога юриста в суді і виконання всіх перерахованих стадій дозволять вам отримати бажаний результат.

Як показує судова практика, позитивне судове рішення не гарантує його термінового виконання. Відповідач часто ухиляється від своїх зобов'язань. Законодавство в сфері виконавчого провадження не досконале, а судові виконавці не завжди виконують свою роботу належним чином. Всі ці фактори можуть суттєво відтягувати отримання позивачем майна або грошей від відповідача.

Уникнути подібних проблем вам допоможе досвідчений юрист. Представництво в суді та супровід на етапі виконавчого провадження дозволить завершити судовий процес у вашу користь і отримати реальний результат.

Вартість послуг

Складання претензій, позовних заяв вимагає ретельної підготовки і опрацювання ситуації, що склалася. Визначення вартості послуг юристів базується на складності конкретної ситуації, повноти представленої інформації і часу необхідного на підготовку претензії/позову.

Для отримання детального прорахунку звертайтеся до керівника юридичної служби СЕЛІТРЕНІКОВА Леоніда Михайловича за телефоном +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, або пишіть на пошту info@alfa77.com.ua. Ви також можете відправити запит, скориставшись формою «зворотний зв'язок»