Представництво інтересів в суді

Іноді виникають ситуації, вирішити які можна єдиним законним шляхом - звернутися до суду. Якщо Ви вважаєте, що будь-хто порушив Ваші права, то доводити цей факт вам доведеться саме через суд. Можливо, саме Ви станете об'єктом претензій третіх осіб, і тоді Вам теж не обійтися без підтримки фахівця.

Слід розуміти, що представництво інтересів в суді - це складний юридичний процес, який стає майже неможливим без юридичної практики, іншими словами, тільки практикуючий юрист може гарантувати Вам захист ваших прав та інтересів. Одними теоретичними знаннями в цьому питанні, на жаль, не обійтися.
 
Компанія «АЛЬФА» має у своєму штаті адвокатів та юристів, які готові представляти Ваші інтереси в судах будь-яких інстанцій.

Послуги з представництва інтересів включають:

  1. Правову експертизу поданих документів та інше. 
  2. Визначення правової позиції та судової перспективи, розробка схеми ведення справи. 
  3. Підготовку різних процесуальних документів (позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги та інші процесуальні документи). 
  4. Підготовку, а також участь у судовому засіданні. 
  5. Супровід виконання судових наказів (співпраця з виконавчими службами).

Основні категорії спорів, що практикуються нашими фахівцями:

  1. Адміністративні спори (в т.ч. з податковими органами).
  2. Господарські спори.
  3. Спори в сфері нерухомості.

Якщо Ви хочете отримати надійний захист Ваших прав та інтересів, то телефонуйте нам за номером +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, або пишіть за адресою info@alfa77.com.ua і ми відповімо на всі ваші запитання! Керівник юридичної служби СЕЛІТРЕНІКОВ Леонід Михайлович.