Юридичні консультації

Сучасні підприємства в процесі своєї діяльності часто стикаються з різними ситуаціями, при вирішенні яких важко обійтися без участі експертів. Найчастіше це стосується сфери юриспруденції та питань оподаткування. Кваліфікована юридична допомога, яку пропонує компанія «Альфа» в Києві, дозволить уникнути можливих проблем та знайти вихід із ситуації, що склалася.

Юридичні послуги компанії «Альфа»

Наші юристи-практики володіють значним досвідом роботи в різних сферах права. Якщо у вас виникла необхідність у вирішенні будь-яких правових питань, ми раді запропонувати вам такі види юридичної допомоги:

  • Допомога адвоката та юриста в усній та письмовій формі.
  • Юридичні послуги, консультації з питань оподаткування.
  • Супровід податкових перевірок, представництво в податкових органах і допомога у вирішенні податкових спорів.
  • Консультація юриста і прийняття участі в переговорах щодо укладення договорів чи інших питань.
  • Юридичний аудит та інші послуги в області юриспруденції.

Консалтингові послуги нашої компанії спрямовані на запобігання кризових ситуацій в бізнесі, а також пошук шляхів оптимізації роботи фірми. Крім надання правової допомоги підприємствам, ми також проводимо юридичні консультації для фізичних осіб.

Вартість юридичної консультації

Ми застосовуємо індивідуальний підхід у вирішенні поставлених завдань. Саме тому вартість послуг і терміни їх виконання обумовлюються індивідуально виходячи з існуючих потреб та специфіки конкретного питання. Фахівці компанії «Альфа» несуть відповідальність за виконання взятих на себе зобов'язань і професійно надають консультації з юридичних питань, а також інші види правової допомоги в Києві відповідно до Ваших запитів.

Якщо Вам необхідна юридична допомога, телефонуйте і ми обговоримо умови співпраці +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08 або надсилайте електронного листа за адресою info@alfa77.com.ua.  Керівник юридичної служби - СЕЛІТРЕНІКОВ Леонід Михайлович. Також ви можете скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті.