Підготовка презентаційного матеріалу

Презентація – дуже важливий етап знайомства з Вашою компанією. Найчастіше презентація стає  візитною карткою, а в деяких випадках єдиним каналом зв'язку, особливо якщо йдеться про перше знайомство аудиторії з товаром, послугою або проектом. Презентація завжди стає  ключем, який відкриває заповітні  дверці. У декількох словах, картинках або схемах необхідно розповісти цілу історію успіху  компанії, від чого залежить майбутня співпраця з клієнтами,  партнерами, а також засобами масової інформації.

У такому разі від  якості і оригінальності презентації залежить дуже багато. Вірне перше враження завжди зіграє у вашу сторону. Але для створення яскравого і запам'ятовуючого презентаційного матеріалу, який буде викликати чималий інтерес, треба неабияк потрудитися, надаючи йому принадного і в той же час цілісного вигляду. Саме тому відповідальний  процес створення хорошої презентації доручають окремим професіоналам або компаніям.  Аутсорсингова компанія «АЛЬФА» допоможе значно заощадити  час і створить для вас унікальний презентаційний пакет. Ми візьмемо на себе підбор і складання правильного, діючого тексту,  формування  ілюстративного ряду, зробимо лаконічний і стриманий корпоративний стиль.

Ми уважно вислухаємо Ваші побажання і запропонуємо декілька відповідних варіантів, кращі з яких утілимо в життя. Вибір завжди залишається за Вами! Ми лише працюємо над дивовижним магічним ефектом презентаційного матеріалу, надаючи йому краще риси Вашої компанії, без надмірного достатку, але уникаючи недомовленості. Головна задача презентації – відповідати на питання! Значить,  для нас головне - правильно оформити відповіді.

Для  цього ми:
  1. Обираємо тип презентаційного матеріалу. Це може бути друкарський, мультимедійний або комплексний матеріал. Останній варіант - найбільш бажаний для презентації, проте все залежить від цільової аудиторії і презентаційної інформації.
  2. Підберемо стиль презентації, дизайн,  колористку і візуальні ефекти.
  3. Відберемо найбільш точну інформацію, яка ефективно представить компанію, інтригуючи  клієнтів і партнерів.
  4. Підберемо ілюстрації, фотографії для точнішої і барвистішої наочності.
  5. В електроних презентаціях (формати Power Point, PDF, Flash) можемо варіювати спосіб подання інформації:
  • статичний  - інформація представлена статично у вигляді картинок і тексту;
  • анімований  - подання інформації з використанням анімації;
  • відео - презентація у вигляді відеофільма;
  • 3D-презентація - використання тривимірної графіки і тривимірної анімації.
  • мультимедийний - застосування анімації, графіки, тексту, інтерактивних елементів, відео і звуку.

6. сформуємо єдиний завершений презентаційний продукт.

Послуга "підготовка презентаційного матеріалу", яка надається фахівцями «АЛЬФА», включає повний пакет презентаційного матеріалу, який за бажанням можна використати в  електронній версії, а також в різній друкарській продукції - прес-релізи, пресс-кіти, листівки, візитки,  рекламний і роздавальний матеріал та ін.

Ми впораємося з будь-яким завданням! Ми завжди раді Вам! Зв'яжіться з нами зручним для вас способом:  info@alfa77.com.ua+38 (044) 492-07-08.