Юридичні послуги у сфері нерухомості

Сфера нерухомості, земельного права та будівництва - це широкий напрям в роботі компанії «АЛЬФА». Послуги в цій сфері вимагають не тільки обширного багажу знань і досвіду, а й комплексного підходу. Професійні навички наших фахівців дозволяють їм знаходити вірні рішення в складних питаннях, супроводжувати масштабні проекти і гарантувати Вам повний юридичний супровід.

Послуги у сфері питань, пов'язаних з нерухомістю, включають:

  1. Оформлення права власності на об'єкти нерухомості (реєстрація права власності та оформлення свідоцтва про право власності на об'єкт). Право на нерухоме майно підлягає державній реєстрації в таких випадках їх виникнення, переходу до іншої особи та припинення. Наприклад, після введення новозбудованого об'єкта в експлуатацію, після здійснення будь-якої нотаріальної операції з цим об'єктом і в інших випадках. Ми проведемо для Вас детальну консультацію, складемо пакет необхідних документів, а також план подальших дій, після чого будемо супроводжувати реєстрацію права власності на об'єкт нерухомості до моменту отримання витягу про державну реєстрацію.
  2. Оформлення свідоцтва про право власності на об'єкт. З моменту отримання такого Свідоцтва до Вас переходять усі майнові права на цей об'єкт. Наші юристи візьмуть на себе виконання всіх процедур, пов'язаних зі збором пакету документів, оплатою офіційних платежів і супроводом оформлення свідоцтва і його реєстрації в ГРС.
Телефонуйте нам за номером +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, або пишіть за адресою info@alfa77.com.ua і ми відповімо на всі ваші запитання! Керівник юридичної служби СЕЛІТРЕНІКОВ Леонід Михайлович.