Немає потреби залучати маркетолога?!

Компанія, діяльність якої ведеться без участі маркетолога, дуже часто терпить крах, не доживаючи до "дошкільного" віку. Дослідження говорять про те, що 90% компаній терплять невдачу саме в перші 5 років. Статистика на радує. А чому так відбувається?

Експерти виділяють декілька стратегічних помилок:

  • відсутність маркетингу - у центрі уваги діяльності компанії завжди повинен знаходитися клієнт, а не товари і послуги;
  • надмірна залежність від постачальників, що у прямому розумінні "прив'язує" Вас до чужого успіху або поразки;
  • відсутність стратегії і недостатнє знання ринку;
  • фінансові причини.

Як ми бачимо, маркетинг є запорукою розвитку бізнесу. Згадайте слова Філіпа Котлера : "Маркетинг повинен направляти бізнес-стратегію. Завдання маркетолога - досліджувати нові можливості для компанії та, уміло застосовуючи сегментацію, стратегію фокусування і позиціонування, вказати новому бізнесу правильний напрям руху". А хто у Вашій компанії займається маркетингом і розвитком бізнесу: директор, комерційний директор, менеджер по продажах або секретар?!

Не важливо, хто зараз виконує ці функції, а важливо, як вони це роблять і наскільки професійно!

Бізнес повинен розвиватися, впроваджувати нові технології і використовувати передові маркетингові комунікації. Фахівці у сфері маркетингу розуміють, що "Новинка! Безкоштовно! Розпродаж"! - це вже банально і примітивно, клієнти перестали реагувати. Компанії, які розуміють і приймають це, досягають нових вершин, завойовують нових клієнтів, розширюють ринок збуту.

Маркетинг - двигун прогресу

Маркетологи компанії "АЛЬФА" мають 10-річний досвід роботи у сфері товарів і послуг. Ми успішно працюємо з агропромисловими і сільськогосподарськими компаніями, інтернет-магазинами, готельно-туристичними комплексами. Ми досягаємо позитивних результатів і розвиваємо бізнес. Нас рекомендують! Ми любимо свою роботу і робимо якісні послуги своїм клієнтам. За допомогою наших послуг, бізнес збільшує продажі, знаходить і займає свою особливу нішу, робить продукт унікальним і видатним у свідомості свого споживача.

Якщо Ви довіряєте професіоналам - дзвоніть: (044) 492-07-08. Фахівці аутсорсингової компанії "АЛЬФА" проведуть аудит і розроблять стратегію розвитку Вашої компанії.