Зроблю сам або навіщо мені веб-дизайнер?

Це питання ставлять собі багато підприємців. Невже так важливо наймати фахівця для створення і розробки сайту? На цьому етапі багато власників бізнесу вважають, що можна прочитати декілька статей, подивитися пару повчальних роликів, і можна приступати до створення сайту. На жаль, це не так.
Насправді, адже нікому не прийде в голову почати проектувати будівлі, не маючи відповідної освіти. Відомо, що для цього недостатньо тільки вивчити різновиди будівельних матеріалів. Так само не можна створювати корпоративний сайт вашої компанії, грунтуючись на уривчастих знаннях в цій області.

Що зазвичай виходить за ситуації, коли підприємець сам береться за справу? 

Багато хто починає гнатися за оригінальністю, використовують усі можливі елементи веб-дизайну і додають багато яскравих елементів. Що ж у результаті? Занадто яскрава гама кольорів ріже очі, різноманітність шрифтів робить текст погано читабельним, а велика кількість яскравих миготливих елементів ускладнює сприйняття і викликає єдине бажання - закрити сайт. Але ж ви домагалися зовсім не такого ефекту… 

Ваш сайт - це перший діалог з потенційним Клієнтом, і він повинен залишити виключно позитивні емоції. Якщо перед вами стоїть питання, чи наймати фахівця для професійного надання дизайнерських послуг, то однозначна відповідь - так. Тільки в цьому випадку сайт компанії відповідатиме вашим очікуванням, і буде повністю виконувати необхідні функції.

Розробка сайту із залученням фахівця - річ не дешева. Саме тому багато хто відмовляється від послуг дизайнера. Але в той же час треба розуміти, що за ці гроші ви отримуєте масу переваг:

 • Ви знімаєте з себе ризики, що пов'язані з неправильною розробкою і наповненням сайту. Професіонал створить для вас абсолютно унікальний продукт, який буде гідним обличчям Вашої компанії, притягне увага до бізнесу, підтримуватиме і просуватиме ваш імідж.
 • Ви отримаєте кваліфіковану допомогу на початковому етапі створення сайту. Адже багато клієнтів досить туманно уявляють, що хотіли б отримати у результаті.
 • Як відомо, загальне враження створюють деталі. Саме їх опрацюванню фахівець приділить особливу увагу.
 • Ви не витрачаєте власний час і займаєтеся своїми важливими справами, тоді як дизайнер працює над проектом.
 • Візуалізація - важливий факт. Сучасні технології дозволяють "приміряти" декілька варіантів дизайну в різному стилі і зробити правильний вибір.
 • Нарешті, ви бережете власні нерви і не переживаєте про те, чи правильно усі зробили.

Проте, це ще не усе. Річ у тому, що будь-який сайт побудований на певних правилах і технологіях. Саме їх дотримання допомагає зробити сайт приємним і зручним для відвідувачів, які потім перетворяться на ваших Клієнтів. 

Як зрозуміти, що дизайн хороший і ви не даремно витратили гроші?

 1. Оформлення виконане естетично правильно: дотримується колірний баланс, враховані пропорції, об'єм, правильно підібрано графічне наповнення
 2. Дизайн яскравий, він привертає увагу, але не дратує.
 3. По сайту хочеться переміщатися, клікати по іконках, адже вони так добре і зручно оформлені.
 4. Навігація проста, не вимагає здійснення додаткових зусиль.
 5. Уся інформація на сайті раціонально і зручно розміщена, тексти лаконічні.
 6. Сайт відповідає ідеальній формулі: простота плюс родзинка.

Усе це неможливо виконати, не маючи спеціальних знань. Тому, якщо ваша основна діяльність ніяк не пов'язана з дизайном, не варто ризикувати своїм іміджем - довірте розробку сайту компанії професіоналові! Фахівець враховує масу нюансів, які дуже важливі для зручності знаходження на сайті. Адже саме це притягає відвідувачів, підвищує їх лояльність і примушує повертатися до вас знову і знову. 

Величезне значення має сприйняття інформації різними людьми. Наприклад, слід врахувати, що жінки більше орієнтовані на зовнішній вигляд сайту, тому що він створює настрій. А чоловіки більш консервативні та конкретні, їм важливіше вміст.

Сайт існує для розвитку бізнесу, це маркетинговий інструмент, який доносить інформацію про вашу  компанію, продукт або послугу до споживачів. Тому важливо поєднати поняття оригінальності і зручності використання сайту. Це завдання під силу фахівцям компанії "АЛЬФА".
Дзвоніть нам за номером +38 (044) 492-07-08 або пишіть за адресою  info@alfa77.com.ua. Ми дамо відповідь на усі ваші питання!