НАВІЩО ПЛАТИТИ СТОРОННІЙ ФІРМІ, ЯКЩО МОЖНА ВЗЯТИ В ШТАТ ФАХІВЦЯ?

Якщо це економічно та організаційно виправдано, то, звичайно ж, краще взяти фахівця в штат. Але вся проблема в тому, як порахувати і оцінити економічну й організаційну виправданість. Давайте уточнимо цей момент.

Щоб у вас в штаті ефективно працював грамотний бухгалтер, йому потрібно платити конкурентну зарплату  й супутні податки. Також йому потрібно обов'язково виділене робоче місце -стіл, стілець, комп'ютер, зв'язок. Якщо, наприклад, в якості середньої зарплати взяти суму в 4000 грн, вартість робочого місця (з урахуванням оренди метрів під ним) - близько 600 грн. на місяць, податки - ще близько 720 грн, то отримуємо цифру близько 5320 грн. як граничну для розміру оплати послуг зовнішнього аутсорсингу.

Середня щомісячна оплата послуг  бухгалтерського аутсорсингу фахівців компанії «АЛЬФА» складе близько 2500 грн. з урахуванням всіх податків.

Але це ще не все. Є й нематеріальні аспекти:

  • Хороші (або хоча б адекватні) фахівці коштують недешево. Тому, якщо коло завдань фахівця вашого бізнесу вище середнього, то і платити доведеться за співробітника більше, ніж в середньому. Також потрібно його в достатній мірі навантажити, щоб не "простоював".

  • Фахівцем потрібно керувати, направляти його й мотивувати. Інакше він занудьгує і, як вовк, що дивиться в ліс, почне підшукувати собі іншу роботу, або, як мінімум, додаткові "розваги". Зазвичай, це все не в інтересах вашого бізнесу.

  • Будь-який фахівець - це людина, яка може захворіти, а його робота буде припинена. Крім того, йому необхідно надавати щорічну відпустку, вихідний і т.д.

Замисліться, чи варто брати до штату співробітника, або вигідніше звернутися до професіоналів?! Фахівці "АЛЬФА" дадуть відповіді на Ваші питання за тел. +38 044 492-07-08 або електронною поштою: info@alfa77.com.ua.