Для того, щоб розібратися, потрібно відповісти на 3 питання, тож почнемо:

Що таке «аутсорсинг маркетингових послуг»?

Часткове або повне виконання завдань відділу маркетингу сторонньою організацією прийнято називати «аутсорсингом маркетингових послуг» або просто  маркетинговий аутсорсинг». Ви не приймаєте в штат маркетолога, не проводьте з ним співбесіду , не платите за нього податки і не нараховуєте йому заробітну плату. Ви ставите цілі і успішно їх досягаєте!

Резюмуючи можна відзначити, що «маркетинговий аутсорсинг» - це механізм, що дозволяє за найменші гроші продавати:

  • багато - це значить продавати стільки, скільки в змозі продати, не відволікаючись на непрофільні бізнес-процеси;
  • довго - це означає продовжити життєвий цикл товару або послуги, використовуючи методи стратегічного планування;
  • красиво - це означає мати більшу кількість лояльних клієнтів і займати лідируючі позиції на ринку.

Кому потрібен «аутсорсинг маркетингових послуг»?

Компаніям, які працюють в самих різних сферах бізнесу, і мета яких:

  • скоротити витрати і значно знизити витрати на штатному спеціалісті;
  • використовувати сучасні маркетингові та рекламні інструменти для просування свого бізнесу;
  • довірити бізнес-процеси фахівцям з великим досвідом роботи.

Які послуги пропонує компанія «Альфа» в області маркетингового аутсорсингу?

Фахівці компанії «АЛЬФА» мають десятирічний досвід роботи в галузі маркетингу. Ми працювали з компаніями різних сфер діяльності: юридичні компанії, сільськогосподарські та аграрні компанії, виробники молочних продуктів, текстильні компанії, інтернет-магазини та інші. Завдяки отриманим знанням і досвіду маркетологи компанії «Альфа» краще за інших розуміють потреби клієнтів та їх цільової аудиторії, специфіку діяльності ринку.

А починаємо роботу ми з попереднього аудиту - охоплюємо всі головні види маркетингової діяльності компанії-замовника і не обмежуємося аналізом окремих моментів! За фактом проведеного маркетингового аудиту створюємо індивідуальну стратегію розвитку компанії-замовника, або ж коригуємо наявну. Розробляємо план рекламної кампанії і проводимо рекламні заходи. При цьому на кожному етапі аналізуємо діяльність і своєчасно, при необхідності, вносимо корективи.

Компаніям, яким не потрібен повний комплекс таких дій, ми пропонуємо частковий аутсорсинг і координуємо роботу окремих ділянок. Маркетологи «Альфа» пропонують найбільш ефективні кроки з урахуванням бізнес-діяльності замовника.

Повний перелік послуг у галузі маркетингу читайте в розділі «Маркетингові послуги». З усіх питань Ви можете звертатися до відділу маркетингу: +38 (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua.