Ліцензія являє собою документ, який є підтвердженням на дозвіл здійснення тієї чи іншої господарської діяльності (виробництво, роботи, послуги, торгівля тощо) при виконанні ліцензійних умов. Видається ліцензія відповідними органами ліцензування і може як мати термін дії, так і не мати такого. Відповідь на питання, навіщо потрібно отримувати ліцензію, досить простий.

Держава хоче бути впевнене, що діяльність вашої компанії відповідає нормам безпеки, не завдасть шкоди суспільству та навколишньому середовищу, а також у тому, що ви і ваші співробітники маєте відповідні знання та кваліфікацію для здійснення цього виду господарської діяльності.

Ліцензування - це процес розгляду пакету документів та видачі ліцензії. Багато компаній, особливо новостворені, стикаються з великими труднощами при отриманні документів дозвільного характеру. У нашій країні отримання ліцензії - процес досить тривалий, складний, а іноді й нерезультативний. А адже це несе фінансові втрати, адже в сфері бізнесу кожен втрачений день - це упущені вигоди та фінанси, повернути які вже неможливо. Конкуренція на ринку тих видів діяльності, які не вимагає ліцензування, у багато разів вище. Це означає, що й доходи набагато менше.
 
Наша компанія надає юридичне сприяння в отриманні документів дозвільного характеру. Ми допоможемо Вам отримати будь-який вид ліцензії в самі короткі терміни. Ми пропонуємо Вам починати і розширювати свій бізнес з нашою допомогою, адже ми не тільки надамо професійну підтримку, а й зекономимо Ваші гроші і час!

Телефонуйте нам за номером +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, або пишіть за адресою info@alfa77.com.ua і ми відповімо на всі ваші запитання! Керівник юридичного відділу СЕЛІТРЕНІКОВ Леонід Михайлович.