Реєстрація та захист прав інтелектуальної власності

Важливою частиною структури активів сучасних компаній є інтелектуальна власність, до якої належить авторське право та патенти на різні продукти інтелектуальної діяльності. Щоб уникнути протиправних дій з боку конкурентів, необхідно юридично оформити дані права. Це єдиний спосіб убезпечити результат Вашої праці від незаконного використання.

Аутсорсингова компанія «Альфа» надає юридичні послуги в сфері інтелектуальних правовідносин, у тому числі тих, що стосуються оформлення та захисту авторського права.

Послуги компанії «Альфа» в області права інтелектуальної власності:

Ми пропонуємо професійну юридичну допомогу в здійсненні таких правових дій:

1. Попередній моніторинг державного реєстру на предмет існування тотожної торгової марки.

2. Здійснення всіх процедур для реєстрації прав інтелектуальної власності, в тому числі:

  • патентування (визнання авторства об'єктів промислової власності);
  • реєстрація авторських і суміжних прав;
  • документальне оформлення майнових прав.

3. Формування та укладання різних видів ліцензійних договорів.

4. Передача прав інтелектуальної власності та оформлення відповідної документації.

5. Захист інтелектуальної власності в ході судових суперечок і розглядів.

Ключові напрямки діяльності компанії "Альфа"

Наші фахівці мають велику компетенцію в сфері реєстрації та захисту авторського та патентного права, тому гарантують якісне надання послуг у даному напрямку. Ми надаємо допомогу в оформленні прав на такі об'єкти інтелектуальної власності:

  • Авторські права (художні, музичні, літературні твори, комп'ютерні програми, бази даних і т.д.).
  • Суміжні права.
  • Патентні права (комерційні та фірмові назви, винаходи, корисні моделі і т.д.).
  • Комерційні таємниці.

Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності - це обов'язкова умова їхнього подальшого державного захисту. Процедура реєстрації, її етапи та особливості залежать від того, до якого з об'єктів належить той чи інший продукт діяльності.

Щоб уникнути багатьох проблем і бюрократичної тяганини доцільніше доручити цей захід професійним юристам компанії «Альфа», досвід і кваліфікація яких гарантують якісне виконання поставлених завдань. Таким чином, Ви зможете в максимально короткий термін і без витрачання власного часу отримати патент на винахід, корисну модель або інший продукт.

Реєстрація та захист авторських прав - не менш актуальний напрямок діяльності нашої компанії. Ми відповідально підходимо до питання оформлення документації та проходження всіх етапів реєстрації, в результаті чого заявник стає власником авторського права, що охороняється державою.

Наявність юридично захищеної інтелектуальної власності багато в чому зумовлює конкурентоспроможність компанії та її успіх на ринку. Велика кількість фірм вже переконалася, що такі активи вимагають кваліфікованого підходу та захисту.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша праця знаходилася під правовою охороною, скористайтеся послугами нашої компанії! Звертайтеся в юридичний відділ за телефоном: +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, або по електронній пошті info@alfa77.com.ua. Також Ви можете відправити нам своє запитання через форму зворотного зв'язку на сайті.