Розробка макетів та фірмового стилю

В результаті численних досліджень встановлено, що 40% людей віддають перевагу візуальній системі надання інформації. Більшість з них - жінки. Стало відомо, що довіра покупця до бренду збільшується на 80% завдяки колірній гаммі. Також було встановлено, що 42% покупців створюють своє уявлення про сайт, грунтуючись тільки на загальному дизайні, а 45% відмічають, що повторна купівля відбулася із-за привабливої упаковки.

Аутсорсингова компания «АЛЬФА» пропонує послуги талановитих дизайнерів поліграфії та художників за різними напрямками. Ми своєчасно та якісно виконуємо узяті на себе зобов'язання і створюємо художні роботи високого рівня. 

Широкий спектр дизайнерських послуг «Альфа» включає:

  • розробку логотипу : від створення ідеї до візуального фіналу;
  • розробку дизайну поліграфічної продукції : листівок, календарів, буклетів, плакатів, журналів і ін.;
  • розробку дизайну упаковки для різної продукції;
  • web-дизайн: використання наявних шаблонів, а також створення унікального дизайну безпосереднього вашого сайту;
  • розробку дизайну і адаптацію макетів для зовнішньої реклами, засобів масової інформації;
  • допечатную підготовку макетів для цифрового і офсетного друку;
  • створення Logo Book c описом необхідної інформації по використанню логотипу, використовуваних шрифтів і кольорів з метою візуальної ідентифікації вашого бренду серед конкурентів;
  • створення Logo Book c описом необхідної інформації по використанню логотипу, використовуваних шрифтів і кольорів з метою візуальної ідентифікації вашого бренду серед конкурентів.

Досвід, знання і розуміння клієнта дозволяють фахівцям компанії «АЛЬФА» створювати шедеври, дотримуючись корпоративного стилю клієнта-замовника. Рекламні матеріали, створення фірмового стилю збільшують продажі, покращують імідж компанії, сприяють розвитку бренду.

Але дизайн і текст не можуть працювати окремо. Працює загальна ідея, дизайн-концепція! Об’єднуючи  візуалізацію і копирайтинг, ви створюєте унікальну рекламу (унікальний продукт),  який допомагає вашій компанії продавати більше, а отже займати лідируюче місце на ринку.

Спеціалісти компанії  "АЛЬФА" пропонують комплекс рекламних послуг,  завдяки чому ви отримуєте якісний продукт. Дзвонить зараз: +38 (044) 492 07 08 . Ми також дамо відповідь на ваші питання по електронній пошті: info@alfa77.com.ua