Подати заявку

Бухгалтерські послуги

Аутсорсингова компанія «Альфа» пропонує суб'єктам господарювання широкий перелік бухгалтерських послуг. Наші професійні бухгалтери готові надати кваліфіковану допомогу компаніям, не залежно від їх сфер діяльності і організаційно-правових особливостей.

Перелік бухгалтерських послуг компанії «Альфа»

Скориставшись послугами бухгалтера нашої фірми, ви зможете делегувати облікові та звітні функції свого підприємства експертам, а власний час і сили сконцентрувати на веденні основної діяльності. Ми надаємо такі види бухгалтерських послуг:

Для отримання інформації щодо вартості наших послуг заповніть «Анкету клієнта» та надішліть її на електронну адресу info@alfa77.com.ua

Ключові напрямки бухгалтерських послуг

Компанія «Альфа» пропонує клієнтам такі варіанти бухгалтерського аутсорсингу: комплексне ведення всіх ділянок бухгалтерії, частковий аутсорсинг і консультаційні послуги.

Комплексне бухгалтерське обслуговування здійснюється шляхом делегування всіх функцій підприємства, що стосуються ведення обліку його економічної діяльності, спеціалізованій бухгалтерській фірмі. Фахівці нашої компанії мають достатній досвід і кваліфікацію, щоб якісно вести бухгалтерський облік в ТОВ, ПП і підприємствах інших організаційно-правових форм.

Частковий бухгалтерський аутсорсинг передбачає виконання окремих завдань. Це можуть бути як проектні (одноразові) роботи, так і постійне обслуговування протягом обумовленого періоду. Бухгалтерський облік розділений на багато ділянок, в числі яких обробка первинної документації, заповнення регістрів, формування звітності та інші операції. Специфічним напрямком бухгалтерії є облік транспортних послуг. Для якісного та оперативного вирішення конкретних завдань служить частковий бухгалтерський аутсорсинг.

Крім повного і часткового обслуговування, бухгалтерська компанія «Альфа» надає консалтингові послуги. Консультації щодо бухгалтерського обліку дозволяють отримати актуальні відомості про всі зміни законодавства, а також швидко знайти правильний вихід зі складної ситуації.

Переваги бухгалтерського аутсорсингу

Бухгалтерія - це основа діяльності будь-якого бізнесу. Вона демонструє підприємству показники ділової активності, рентабельність і раціональність використання активів. Для того щоб бухгалтерський облік коректно відображав економічне становище фірми, його необхідно правильно організувати та вести. Виконання таких завдань зможе гарантувати тільки професійний бухгалтер. Київ активно переймає успішний світовий досвід, тому послуги бухгалтера-аутсорсера в наш час дуже затребувані.

Бухгалтерські послуги в Києві, які надає компанія «Альфа», гарантують клієнту ряд переваг, таких як:

  • оптимізація бухгалтерського обліку підприємства;
  • скорочення витрат на забезпечення бухгалтерського відділу;
  • успішне проходження перевірок контролюючих органів та усунення можливих спірних питань;
  • професійне ведення бухгалтерії;
  • своєчасна здача звітності.

Бухгалтерська компанія «Альфа» в процесі своєї роботи керується двома головними принципами - професіоналізмом та надійністю, тому кожен клієнт може бути впевнений, що рішенням його питання буде займатися досвідчений бухгалтер Києва.

Вартість бухгалтерських послуг компанії «Альфа»

Фахівці нашої фірми надають якісні бухгалтерські консультації, послуги та інші види професійної допомоги для ФОП і юридичних осіб. Вартість послуг бухгалтера компанії «Альфа» формується індивідуально, виходячи зі специфіки питання та вимог клієнта.

Для отримання інформації щодо вартості наших послуг заповніть «Анкету клієнта» та надішліть її на електронну адресу info@alfa77.com.ua. Звернутися до бухгалтерів нашої фірми також можна за телефоном (044) 492-07-08.