Бухгалтерський аутсорсинг (абонентське бухгалтерське обслуговування)

Існування будь-якого бізнесу нерозривно пов'язане з веденням ретельного та безперервного обліку всіх здійснюваних ним господарських операцій. Досвідчені підприємці знають, що від професіоналізму бухгалтерів багато в чому залежить фінансовий стан компанії. Саме тому важливо доручити виконання всіх бухгалтерських функцій кваліфікованим фахівцям.

Компанія «Альфа» пропонує широкий вибір послуг бухгалтерського аутсорсингу, які гарантують якісне ведення бухгалтерії на основі чинних законодавчих норм.

Послуги бухгалтерського супроводу від компанії «Альфа»

Аутсорсинг бухгалтерських послуг - це залучення додаткових або зовнішніх фахівців для виконання конкретних завдань в області бухгалтерії, отримання професійних консультацій чи з метою передачі облікових функцій на віддалене бухгалтерське обслуговування.

Компанія «Альфа» має великий досвід у наданні даних послуг, тому пропонує клієнтам такі види аутсорсингу бухгалтерського обліку:

1. Аналіз фінансового стану підприємства.

2. Усні та письмові консультації щодо податкового та бухгалтерського обліку.

3. Часткове бухгалтерське обслуговування:

 • Ведення та архівація первинної документації.
 • Відновлення окремих ділянок бухгалтерського обліку та його оптимізація.
 • Складання та здача бухгалтерської звітності.
 • Облік господарських операцій у програмі 1С.
 • Ведення кадрового діловодства, нарахування заробітної плати та відрахувань до державних фондів.
 • Контроль заборгованостей по контрагентах.
 • Бухгалтерське обслуговування складів і виробничих підприємств (документальне оформлення інвентаризацій, оприбуткування та списання ТМЦ, складання калькуляцій).
 • Допомога в оформленні наказів, внутрішніх звітів та інших документів.

4. Часткове ведення податкового обліку:

 • Допомога у виборі механізму оптимізації оподаткування.
 • Супровід при проходженні державних перевірок.
 • Підготовка документів для сплати ПДВ.

5. Комплексний бухгалтерський супровід підприємств і повна звітність протягом усього року.

Коли потрібен аутсорсинг бухгалтерії?

Аутсорсинг бухгалтерських послуг увійшов до розряду ключових напрямків роботи нашої компанії, адже велика кількість підприємств визнала його ефективність та успішно використовує у своїй діяльності. Послуги бухгалтерського обслуговування дозволяють вирішити низку проблем. До найбільш поширених належать такі:

 1. Відсутність можливості забезпечити штатному бухгалтеру повну зайнятість та середню заробітну плату.
 2. Сезонна завантаженість бухгалтерів у піковий для компанії період.
 3. Виникнення нестандартних ситуацій, що вимагають негайного вирішення.
 4. Необхідність оптимізації бізнес-процесів.

Ми надаємо якісне бухгалтерське обслуговування для різних суб'єктів бізнесу: для малих і великих фірм, а також для підприємств усіх організаційно-правових форм.

Вартість послуг аутсорсингу бухгалтерії

Штат фахівців компанії «Альфа» складається із кваліфікованих бухгалтерів, які мають багаторічний практичний досвід у сфері комплексного та часткового бухгалтерського обслуговування. У процесі роботи ми глибоко вивчаємо всі деталі і особливості кожного конкретного випадку, застосовуючи до клієнтів індивідуальний підхід. Це дозволяє нам гарантувати якісне виконання всіх зобов'язань.

Наша компанія завжди прагне до того, щоб стати надійним партнером своїм клієнтам і допомагати у розвитку їх бізнесу. Керуючись принципами прозорості та довіри, ми пропонуємо професійний бухгалтерський аутсорсинг, вартість якого залежить від виду конкретного завдання та його складності.

Для отримання більш точної інформації щодо послуг бухгалтерського супроводу звертайтеся до керівника відділу бухгалтерії компанії "Альфа" по телефону (044) 492-07-08 або по електронній пошті: info@alfa77.com.ua.