Абонентське юридичне обслуговування

Компанія «АЛЬФА» пропонує своїм клієнтам передати на аутсорсинг юридичні послуги. Ми пропонуємо Вам віддалене виконання окремих функцій чи завдань Вашої організації, які не є профільними, або ж комплексний правовий супровід.
 
Аутсорсинг - це сучасний метод оптимізації бізнесу. Ви більше не будете витрачати час на другорядні процеси і зможете зосередитися на профільних видах Вашої діяльності.
 
Передача виконання окремих завдань сторонньої організації дозволяє заощадити, насамперед, час і гроші, а також поглянути на проблемні питання Вашого бізнесу з боку. Адже підхід залученого фахівця до вирішення проблеми може відрізнятися від підходу постійного співробітника, що дозволить йому знайти нове рішення проблеми.

Ще одна перевага аутсорсингу юридичних послуг - Ви будете платити тільки за вирішення конкретних завдань, не більше.

Уклавши договір з нашою Компанією, Ви отримуєте:

  1. Необхідна кількість фахівців для повноцінного супроводу Вашого бізнесу.
  2. Відсутність необхідності утримувати власний штат юристів.
  3. Відсутність додаткових витрат, яких не можна уникнути при вмісті постійних юридичних фахівців.
  4. Можливість вибрати самий підходящий варіант юридичного обслуговування - від вирішення окремих завдань до повного юридичного супроводу.
  5. Можливість отримання професійної консультації відразу при виникненні необхідності.

Довірте нашим юристам супровід Вашого бізнесу, і ми допоможемо Вам зменшити витрати на персонал і підвищити ефективність функціонування Вашого бізнесу.

Вартість юридичного аутсорсингу

Фахівці аутсорсингової компанії «АЛЬФА» беруть на себе відповідальність за виконання взятих на себе зобов'язань і надають професійні послуги в сфері юриспруденції! Ви можете скористатися комплексним юридичним супроводом або покласти частину функцій на фахівців компанії «АЛЬФА».

Ми готові запропонувати наступні пакети абонентського обслуговування Вашої компанії:

Індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань - основний принцип нашої роботи. Саме тому, вартість додаткових юридичних послуг обговорюється і формується індивідуально на підставі потреб клієнта!

Телефонуйте нам за номером +38 (050) 352-68-93, (044) 492-07-08, або пишіть за адресою info@alfa77.com.ua і ми відповімо на всі ваші запитання! Керівник юридичної служби СЕЛІТРЕНІКОВ Леонід Михайлович.