Аутсорсінг персоналу. Аутсорсінгові послуги в Україні

«АЛЬФА» - це команда підготовлених фахівців, які мають навички й кваліфікацію у сфері надання бухгалтерських, юридичних, маркетингових і кадрових послуг. Ми активно розвиваємося з 2007 року і дотримуємось принципів взаємовигідного партнерства.

Запорукою успіху нашої Компанії є дотримання правил корпоративної етики, а також створення згуртованого колективу, професіоналів практичної та теоретичної діяльності. У рамках абонентського обслуговування ми надаємо наступні послуги:

Співробітники «АЛЬФА» надають повний комплекс послуг з абонентського обслуговування, забезпечуючи тим самим конкурентну перевагу компанії-замовника в оперативності вирішення виникаючих проблем.

ЕТАПИ ПЕРЕХОДУ НА АУТСОРСИНГ:

  1. Підписання договору конфіденційності. Компанія «АЛЬФА» забезпечує конфіденційність даних, що становлять комерційну таємницю компанії-замовника не тільки під час проведення аналізу діяльності підприємства та надання аутсорсингових послуг, а й після припинення дії договору.
  2. Аналіз діяльності підприємства. Фахівці аутсорсингової компанії оцінюють специфіку роботи компанії-замовника, узгоджують порядок надання послуг і формують комерційну пропозицію з урахуванням існуючих потреб.
  3. Підписання договору про надання послуг компанією «АЛЬФА».
  4. Виконання робіт за договором. Контроль якості виконуваних робіт забезпечує персональний менеджер компанії «АЛЬФА», який закріплюється за корпоративним клієнтом з моменту підписання договору про надання послуг.

Для уточнення подробиць співпраці, зв'яжіться з менеджером зручним для вас способом: +38 (044) 492-07-08, info@alfa77.com.ua, або відправивши листа через форму «миттєве повідомлення».